O nas

Firma EKOPRACOWNIA to pracownia projektowa stworzona przez Karolinę Wlaź – Lipowską, absolwentkę Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Lubelskiej. Firma powstała na bazie wieloletniego doświadczenia zdobytego dzięki współpracy założycielki z lokalnymi biurami projektowymi.

Firma specjalizuje się w projektowaniu sieci wodociągowych i kanalizacji sanitarnej, przyłączy do budynków oraz instalacji wewnętrznych wodociągowych, kanalizacyjnych, grzewczych, gazowych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Dodatkową gałęzią działalności firmy są usługi z zakresu gospodarki wodno – ściekowe, pozwoleń wodno prawnych oraz decyzji środowiskowych. Dzięki współpracy z projektantami poszczególnych branż EKOPRACOWNIA świadczy kompleksowe usługi w zakresie wielobranżowych projektów budynków mieszkalnych, biurowych, handlowych, przemysłowych jak i użyteczności publiczne.

„Posiadam uprawnienia budowlane bez ograniczeń do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych. Zapewniam najwyższy poziom wykonania zleconych mi prac poprzez skupienie na szczególe i otwartość w podejściu do napotykanych zagadnień technicznych. Moje doświadczenie poparte jest licznymi projektami realizowanymi przez moje biuro oraz tymi, które współtworzyłam zdobywając doświadczenie w lokalnych biurach projektowych w Chełmie i Lublinie. Jestem otwarta na nowe wyzwania projektowe. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mojej firmy"

Karolina Wlaź-Lipowska